Forum «Flori-si-Plante.ro»
Discutii utile despre flori si plante
 
Acum este 28 Mar 2024 19:44




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 9 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Bella - cu adevarat o catelusa superba!
MesajScris: 18 Noi 2008 21:38 
Neconectat

Membru din: 29 Aug 2008 15:21
Mesaje: 48
Localitate: Roman / Iasi
O s ava prezint fara prea multe cuvinte pentru inceput catelusa, adica, cu vreo 2-3 poze, si apoi, daca o sa vreti sa mai stiti ceva despre ea, ma mai intrebati voi!

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine

Sper ca nu v-am plictisit cu atatea poze, dar... nu puteam renunta la niciuna, ca imi plac toate foarte, foarte mult!

_________________
http://community.webshots.com/user/amyamalia2008


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 18 Noi 2008 21:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Iul 2008 11:54
Mesaje: 328
Este simpatica foc Bella , dar mi s-a parut cam trista intr-o poza cu lantul de gat. :? Este pui si cred ca face multe nazbatii de a fost legata.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 18 Noi 2008 22:04 
Neconectat

Membru din: 29 Aug 2008 15:21
Mesaje: 48
Localitate: Roman / Iasi
Eeee, ca orice pui, ca orice copil, mai face si nazbatii si uneori mai trebuie si legata, nu mereu, dar uneori, da... Si nu era trista, era mai mult foaaarte atenta la castronul ei de mancare care i se umplea in momentul ala... Si era concentrata pe umplerea castronului.

_________________
http://community.webshots.com/user/amyamalia2008


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 18 Noi 2008 22:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Sep 2007 18:46
Mesaje: 4840
E superba micuta Bella. Are niste ochisori dulci, de copil . :pupici: Cate luni are ?

_________________
Adoptă un "Ş" - scrie cu diacritice - fii mândru de limba română, şi nu de limba romana.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 19 Noi 2008 10:33 
Neconectat

Membru din: 29 Aug 2008 15:21
Mesaje: 48
Localitate: Roman / Iasi
Nu a implinit inca 5... mai e putin pana face 5 luni!

_________________
http://community.webshots.com/user/amyamalia2008


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 19 Noi 2008 11:21 
Neconectat

Membru din: 02 Oct 2007 18:49
Mesaje: 539
Localitate: galati
nu e prea mare lantul,totusi,pentru varsta ei?
imi cer scuze, nu vreau sa supar pe nimeni,dar nu suport sa vad puiuti de caine in lant( nici adulti,de fapt);daca as sta la casa nu stiu cum as proceda daca as avea caini.... :roll:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 19 Noi 2008 11:30 
Neconectat

Membru din: 29 Aug 2008 15:21
Mesaje: 48
Localitate: Roman / Iasi
Nici eu nu suport, dar... nu depinde prea mult de mine, eu o vad odata la 2 saptamani... Nu stiu daca ma intelegeti. Insa, ultima data cand am vazut-o... am inceput sa stau si sa ma gandesc daca nu e mai bine asa. Pentru ca am vazut-o ce face cand e libera. Avem acasa o mare gradina de flori cu o multime de trandafiri, si ma durea sufletul sa o vad ce face printre trandafirii aia si cum mergea apoi in cusca si plangea, ca se zgaria toata in trandafiri. E prea mica pentru a putea sta linistita, si nici nu avem cum sa o facem sa nu mai mearga la trandafiri. Plus ca in gradinanoastra imensa,numai ea stie ce face. Si decat sa o inchidem intr-un tarc micut si sa nu poata sa se miste prea mult, sa o vezi mereu dupa gratii, uneori e mai bine sa stea prinsa cu lantul ala,cu care de altfel s-a obisnuit, si sta foarte cuminte cand i-l punem, ala ii permite o mare mobilitate si... nu stiu. Sincer, nici eu nu stiu, daca ar fi sa iau eu decizia cum sa procedez, nu stiu cum as proceda sa ii fie mai bine. Libera as vrea, desigur, dar tot ea are necazuri apoi... Nu mai stiu, e greu de luat decizii, bine ca nu trebuie sa decid eu, ca nu as rezista! :roll:

_________________
http://community.webshots.com/user/amyamalia2008


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 25 Noi 2008 23:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007 15:09
Mesaje: 354
Amalia... am si eu o Bella: Imagine
Seamana, nu-i asa?

Foarte frumoasa! Sa-ti traiasca, sa se faca mare si sa fie sanatoasa.
Bella mea este si acum, la un an, la fel de jucausa si de nebunatica. Nu cred ca-i mai trece :). Si eu am sperat ca daca se va face mare se va cuminti. As...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 25 Noi 2008 23:11 
Neconectat

Membru din: 29 Aug 2008 15:21
Mesaje: 48
Localitate: Roman / Iasi
Da' ce bine seamana! Ei, eu sper ca se va mai cuminti fetita mea... e oricum din ce in ce mai ascultatoare... sper sa fie bine... oricum, si asa obraznica noi tot o iubim mult, e copil, pana la urma!

_________________
http://community.webshots.com/user/amyamalia2008


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 9 mesaje ] 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Copyright © 2008 www.flori-si-plante.ro      
Folosirea oricarui material de pe acest site fara acordul scris al detinatorului este strict interzisa.

 
vizitatori de la 1.08.2001